Shugo Chara Fan Site
Code Lyoko 8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
Code Lyoko 8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shugo Chara Fan Site

Shugo Chara tanıtıtım ve fan sitesine hoşgeldiniz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
SHUGO CHARA FAN SİTEYE HOŞGELDİNİZ!
İyi eğlenceler dileriz (=

Code Lyoko

4 posters
YazarMesaj
Hinamori & Amu
Üye
Üye
Hinamori & Amu

Code Lyoko Empty
MesajKonu: Code Lyoko   Code Lyoko Icon_minicat_lockedCuma Eyl. 03, 2010 1:16 am

İnşaalah beyenirsiniz benim çok sevdiğim bir anime internettede daha çok bilgi bulabilirsiniz.

Tanıtım

Code Lyoko

Okulda okuyan 4 arkadaş vardır bir gün 4 arkadaş biri süper süper bilgisayarı bulur dijital bir dnya vardır adı lyoko bu bilgisayarda onu kontrol ediyor ve dijital dünyada hapsolmuş bir kız vardır 4 arkadaş bu kızı kurtarmak için lyokoya girip xanayla savaşırlar xana düşmandır ve dünyaya virüslerini göndererek zarar verir 4 arkadaş lyokoya girerek lyokoda bulunan kulleri kaptırsa xana virüsüsnün dünyaya verdiği zarara düzelir ve geçmişe dönerler kuleyi sadece dijital dünyada hapsolmuş kız kabatabileceği çinlyokodaki canavarlardan onu korumalıdırlar ve bu 4 arkadaş xana virüsünü yenip dijital dünyadan o kızı kurtarmak için lyokoya giderler savaşırlar ve bu çizgifilmde onların maceralarını anlatıyor

Karakterler

Yumi

14 yaşında japon siyah kısa saçlı en sevdiği renk siyah olan ulrichi seven ve lyokoda metal yelpaze atma ve beyin gücü olan bir kızdır .

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ulrich

13 yaşında kahverengi saçlı yeşil rengi seven futbol oynamayı seven yumiye aşık olan lyokoda fizyon yeteneği ve kılıçla saldırma yeteneği olan bir erkektir.

Aelita

12 yaşında pembe kısa saçlı en çok pembe rengi seve odd dan hoşlanan lyokodo kanatları olup uçabilen ellerinden pembe ateş gibi toplar atabilen ve ellrini kalp işaretine getirip lyokoda tümsek çukur gibi şeyler oluşturup kulleri çalışmaz duruma getirbilen bir kızdır.

Odd

13 yaşında sarı saçlı en çok mor rengi seven yemek yemeyi çok seven aelitadan hoşlanan lyokoda kedi olan ve ellerinden oklar atıp kaalan yapabilen bir erkektir.

jeremy

12 yaşında çok zeki süper bilgisayrı yöneten lyokoya girmeyen aeelitadan hoşlanan erkektir.

Grup

Lyokoda grubun birlikte bir resmi.

Umarım beğenirsiniz benim çok beyendiğim bi çizggifilm.
Çok mutlu Çok mutlu
Amu
Admin
Admin
Amu

Code Lyoko Empty
MesajKonu: Geri: Code Lyoko   Code Lyoko Icon_minicat_lockedSalı Eyl. 14, 2010 2:34 pm

resimler gözükmüoyr ama saol =)
http://shugochara.forummum.com
Hinamori & Amu
Üye
Üye
Hinamori & Amu

Code Lyoko Empty
MesajKonu: Geri: Code Lyoko   Code Lyoko Icon_minicat_lockedÇarş. Eyl. 15, 2010 12:28 pm

birşey değil resimler bende gözüküyor ama eyer sende gözükmüyorsa ya linke tıkla yada google code lyoko yazıp resimlerini bulabilirsin Çok mutlu
Amu
Admin
Admin
Amu

Code Lyoko Empty
MesajKonu: Geri: Code Lyoko   Code Lyoko Icon_minicat_lockedÇarş. Eyl. 15, 2010 11:16 pm

Tamam canım resimleri görmemiz için şunu dener misin?
:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] resim yazan yere resmin url sini koyarsan bizdede gözükür (=
http://shugochara.forummum.com
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

Code Lyoko Empty
MesajKonu: Geri: Code Lyoko   Code Lyoko Icon_minicat_lockedPerş. Eyl. 16, 2010 9:04 pm

bende de gözüküyor süper bi çizgi film çok beğeniyorum ama aelita odd'dan hoşlanmıyor gibime geliyor benim bence sen jeremy ve aelita'yı karıştırmışsın
HosHinaUtaU
Yeni üye
Yeni üye
HosHinaUtaU

Code Lyoko Empty
MesajKonu: Geri: Code Lyoko   Code Lyoko Icon_minicat_lockedC.tesi Eyl. 18, 2010 6:35 pm

bu çizgifilmi bende çk seviyorum çok ii anlatmışsın resimlerde bende açıldı bence internettetn sizde bakın resimlerine paylaştığın için teşekkürler Katılıyorum!

Code Lyoko
1 sayfadaki 1 sayfası