Shugo Chara Fan Site
Hikayeyi devam ettirme  8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
Hikayeyi devam ettirme  8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shugo Chara Fan Site

Shugo Chara tanıtıtım ve fan sitesine hoşgeldiniz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
SHUGO CHARA FAN SİTEYE HOŞGELDİNİZ!
İyi eğlenceler dileriz (=

Hikayeyi devam ettirme

5 posters
YazarMesaj
Amu
Admin
Admin
Amu

Hikayeyi devam ettirme  Empty
MesajKonu: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedPtsi Haz. 28, 2010 5:55 pm

.
minako-chan demiş ki:
ewet arkadaşalr burda istediğiniz gibi hikaye kurucaz nasıl mı örneğin ben bir cümle vericeğim siz bunun istediğiniz biçimde uzun yada kısa (çokta uzun diil 1 paragram en fazla) o cümleyi dewam ettirip kendi hikayemize kuracağız şimdi ben başlıyorm

Yaşamın Pençesinde Sıkı Tutun Aydınlığa

-Hayatımdan sıkıldığım anlardan biri..Hiç eğlence hiç kıpırtı hiç bir sewvimlilik gösterisi yok.Sade bir ttezat oluşturuyor beynimde bu hayat.Öncelikle kendimi tanıtıyıım.Ben Lissa 17 yaşında 11.sınıf öğrencisiyim.Seneye mezun olacağım.Ancak şöyle bir sorunum var bu okula yeni nakil oldum.Bu şehre yeni geldim..Şehrin isminde bile meymelet yok " Dark Kingdom"
Bir şehrin adını Karanlık krallık koyabilecek bi insan tanımıyorm..Ne varki okululmn ismide öyle Dark Kingdom Yüksek Okulu. Tanrım burası eski yaşdığım yerlerden hiç birşeye benzemiyor.Umaırm iyi bir başlangıç yaparım ama buradan ne beklenirse...
http://shugochara.forummum.com
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedPtsi Haz. 28, 2010 5:56 pm

taşıdğın için sağol sanırım yanlış yere konu açmıştım Çok mutlu
Amu
Admin
Admin
Amu

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedPtsi Haz. 28, 2010 5:56 pm

önemli deil Çok mutlu devam...
http://shugochara.forummum.com
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedPtsi Haz. 28, 2010 5:57 pm

sen dewam et bende dewam etcem xD zaten başını ben yazdım Çok mutlu
Hinamori Amu
Yeni üye
Yeni üye
Hinamori Amu

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedCuma Tem. 02, 2010 7:07 pm

İnşallah okulda sapıklık falan yoktur.
Burası gözümü tutmadı.
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedC.tesi Tem. 03, 2010 5:46 pm

Ancak genede alışmaya çalışacağım ...

Ertesi gün xD
Aman allahım okulun içine hiç girmemiştim ama burası acayip lüx.Böyle bir okul hayatımda görmedim burdan abska yerdede göremem sanırım.Tabi biraz soğuk görünsede lüx olması bana sıcak geldi, diyerekten tek tek sınıf listelerine bakarak kendi sınıfımı buldum.Arkalardan cam kenarında pek fazla dikkat çekmeyeceğimi düşünerekten bir sıraya oturdum.Öğretmenimiz geldi ve bize sıralar için çekiliş yapmamı istedi.Şansıma gene aynı sıra çıktı ama busefer yanıma bi erkek oturdu.Gözleri yeşil ,kumral tenli,uzun boylu çok sevimli bir çocuktu.Yani dışarıda görseniz eriyip biteceğiniz türdendi ama ne varki konusmaya başladığı anda çocuktan birden soğduum.Aksi gibi bana merhaba bile demedi.Ben dyincede kuru bir merhaba diyerek diğer arkadşlarıyla konuşmaya başladı...
Aman herneyse arkadş mı bulamıcam burda ondan baska sevimli çocuklarda var Çok mutlu
Hinamori Amu
Yeni üye
Yeni üye
Hinamori Amu

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedSalı Tem. 06, 2010 1:26 pm

okul çıkışı o kadar soğuk davranmadı bana.
hatta dediki bişeyler içmeye gidelimmi?
bende kabul ettim
gittik konuştuk havadan sudan
ertesi günde yolda onunla karşılaştım
aslında pek hoşlanmadınm bu çocuktan
artık ona iki çift laf etmenin zamanı gelmişti
dediki bana bu sefer :
birlikte gidellimmi?
bende surat asarak sessizce ne kadar çapkın biri bu böyle Normal dedim
o duymadı tabii
sonra bende cevap olarak ona dil çıkarartıp gittim
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedSalı Tem. 06, 2010 1:35 pm

Çocuk orada ne olduğunu şaşırmıştı
Bu arada öğrendim ki ismi Christan'mış.Aman çokta umrum sanki.İlgilenmiyorm onunla ilk önce bana selam vermesi gerekirdi.Okul lüx ama içindekiler pek öyle gelmedi hepsi birbirinden katı ve soğuk.Öğle tatillerinde bahçedenin ücra köşelerinden birinde tek basıma yiyorum yemeğimi.Hiç arkadaş edinmedim.Aslını söylemek gerekirse edinmekte içimden gelmedi ya neyse.Ertesi gün yine öğle tatilide ücra köşelerden brine gidiyordumki bir kız yanıma egldi.Sanırım oda bizim karşı şubemizdeydi
-Merhaba
-Merhaba, dedim.
-Ben Melina sen bana Mel diybilrsin istersen.
-Bende Lissa sende bana Liss diyebilrsin Mutlu
-Belki beni daha önce görmüşsündür karşı şubenizdeyim.Burada yalnız yemek yiyorsun geldiğinden beri eşlik etmek istedim
-Burada senin gibi iyi kalpliler varmıydı ya
-Efendim
-Yok birşey haydi gel şurada yemeğimizi yiyelim
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedPerş. Eyl. 16, 2010 9:20 pm

Mel ile çatı katına çıktık ve öğle yemeğimizi yemeye başladık.Sarı saçları dalgalıydı ve omuzlarından aşağı dökülüyorlardı ve kristal mavisi gözleri vardı.Bu okulda onun kadar tatlı birisini tanımamıştım.Daha doğrusu daha kimseyi tanımıyordum.Yemeğimi yemeyi bıraktım ve ona bu şehirle ilgili sorular sormaya başladım;
-Mel,bu şehrin adı neden Dark Kingdom biliyor musun?
İlk önce yüzünde üzgün bir ifade geçtiğine yemin edebilirdim ama heralde bir gözl yanılmasıydı.Ardından bana gözlerinde merak dolu bir ifadeyle baktı;
-Ben bu şehre yeni taşındım,bilemiyorum.
-Yani demek istediğim hangi insan bir şehrin adını Dark Kingdom koyabilir ki?
Bana güldü;
-Hmmm,bilemiyorum ama bildiğim tek bir şey var o da Cristan denilen çocuktan uzak durman gerektiği
Hinamori & Amu
Üye
Üye
Hinamori & Amu

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettirme    Hikayeyi devam ettirme  Icon_minicat_lockedCuma Eyl. 17, 2010 5:19 pm

dedim ve o sırada cristan denen çocuk yanımıza geldi ve mel e bugün birlikte sinemaya gitmek istermisin diye sordu ve mel de şöle dedi ....

Hikayeyi devam ettirme
1 sayfadaki 1 sayfası