Shugo Chara Fan Site
~Gece Evi Serisi~ 8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
~Gece Evi Serisi~ 8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shugo Chara Fan Site

Shugo Chara tanıtıtım ve fan sitesine hoşgeldiniz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
SHUGO CHARA FAN SİTEYE HOŞGELDİNİZ!
İyi eğlenceler dileriz (=

~Gece Evi Serisi~

4 posters
YazarMesaj
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedSalı Ağus. 24, 2010 7:58 am

Vampir sevenlerin okuması gereken bir kitap.Kesin okumalısınız demiyorum ama bir göz atarsanız tutulacağınıza eminimm eveet kendi şahsi tanıtımım bunlar xDD

1.KİTAP:İŞARET

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eveet hikayemiz Zoey'nin dolabının yanında alnında içi boş bir hilal olan bir çocuk görmesiyle başlıyor...En iyi arkadaşı Kayla ona alnında içi boş olan hilal taşıyanların "Çaylak Vampir"ler olduğunu söylüyor ve çocuktan uzak kalması için onu uyarıyor.Ve tabiisi çocuk ölmüş...Ardından Zoey karşısında İz Sürücüyü buluvermesin mi?İz sürücü onu işaretliyor ve sihirli kelimeleri söylüyor;

"Zoey Montgomery,Gece Seni Seçti,Ölümün Doğuşun Olacak,Gece'nin Tatlı Sesine Kulak Ver,Kaderin Seni Gece Evi'nde bekleyecek."

Ardından maceramız böyle başlıyor...

2.KİTAP:İHANET

Kahramanımız sonunda gece evine ve güçlerine alışmaya başladı...Ve ilk kitapta yaptığı kahramanlıklardan dolayı Karanlık Kızlar'ın liderliğini Afrodit'in elinden aldı ve bazı güçleri olduğunu keşfetti,aynı zamanda arkadaşlarının da güçleri var...Ve bu güçler onlara bazı kutsal Ritüeller yapma fırsatını bile veriyor.Zoey 5 elementin güçlerine sahip.Arkadaşları ise sırayla Damien (ayıptır söylemesi bir gaydir) rüzgarın gücüne,Erin ve Shaunee su ve ateşin gücüne,Steve Rae'yse toprağın gücüne sahiptir.Ancak hayat onların umduğu gibi rahat ge.meyecektir.Gece Evinin dışında bazı cinayetler olmaya başlamıştır ve bütün deliller Gece Evini işaret etmektedir.Ve böylece Zoey yeteneklerinin sevdiği insanlar için tehlikeli olabileceğini anlar...Ve ne yazık ki en yakın arkadaşı Steve Rae'Nin vücudu değişimi kabul etmeyip ölünce maalesef Zoey için en zor günler başlamıştir bile...

3.KİTAP:SEÇİLMİŞ

Büyük bir felaket Zoey Kızılkuşu beklemektedir.Neferet aslında kötü tarafa aittir.Afrodit ise Zoey'nin arkadaşı olmaya başlamıştır.Kısacası dostlar düşmana,düşmanlarsa dosta dönüşmeye başlamıştır ve en önemlisi Steve Rae hayattadır,ama artık ölümsüzdür.Yani kana susamış,neredeyse insan tarafı olmayan bir kırmızı çaylaktır...Ve daha da kötüsü o Erik,Heath ve Felsefe Öğretmeni Loren'la aynı anda çıkmaktadır.Bir öğrencinin hayatı hiç bu kadar zor olabilir mi?Okuyun ve kendi gözlerinizle görün.Benden hatırlatması,karakterimiz 16 yaşında ve biraz ayıp sahnelere şahit olabilirsiniz...

4.KİTAP:VAHŞİ

Hiç hayatınızdan bıktığınız veya hayatınızın çekilmez olduğunu düşündünüz mü?İsterseniz Zoey Kızılkuş'un hayatına bir göz atalım.Çok sıkı bir arkadaş grubunun üyesiyken istenmeyen birine dönüştü.Üç erkek arkadaşının üçünden de oldu,ama Loren artık ölü bir eski erkek arkadaş.En önemlisi Neferet insanlara savaş açtı ve sanki bir şeyleri planlıyor gibi görünüyor ve Zoey bütün bunların farkında.Ama kimse onu artık dinlemiyor.Artık tek arkladaşları kırmızı çaylaklar ve sadece Steve Rae ve insana dönüşmüş olan ama hala görme gücünü taşıyan Afrodit...Bakalım arkadaşları tekrar onu dinleyebilecekler mi..?

5.KİTAP:AV

[/img][/url]
Pekala,dünyadaki en yakışıklı ve en mükkemmel adam Kalona adlı kara kanatlı bir melek olsa ve sizin peşinizdeyse siz ne yapardınız?Pekala bu peşinde olduğu insansa Zoey Kızılkuş ve onu A-ya olarak çağırıyor ve Neferet'le birlikte insanlara savaş açmaya hazırlanıyor.Bu arada Neferet ise bir Yüksek Rahibe değil,bir Tsi-Sgili çıkıyor ve Nyx'in tarafını uzun zaman önce terk etmiş.Ama iyi haberse Zoey dostlarının güvenini tekrar kazandı.Ve artık yer altında Neferet ile Kalona'yı nasıl alt edeceklerine dair plan yapmaya çalışıyorlar...Erik ve Zoey rekrar barıştılar ama araya Heath giriyor ve Zoey'nin aklında ise akademiye girdikten kısa süre sonra ölen ve ölmeden önce senin için geri döneceğim diyen yakışıklı ve Nyx'in ona özel bir güç bahşettiği Stark var.Zoey yine 4 erkeğin arasında,bakalım neler olacak?

6.KİTAP:BAŞTANÇIKARILMIŞ

Zoey'nin başu bu sefer büyük bir belada.Kalona onu rüyalarında ziyaret etmeye devam ediyor ve ona acıklı geçmişini bile göstermiş durumda...Zoey ise artık ona biraz biraz yumuşamaya başladı ama kendini baştan çıkarılmaktan korumak zorunda...Geçmişte Kalona'ya sırılsıklam aşık olduğunu biliyor ve A-ya'nın duygularının onu dürtüklemesine karşın yapacak daha çok işleri var.Kehanetler Neferet ve Kalona'Nın Vampir Konseyi'Ne gideceğini işaret ediyor ve Zoey arkadaşlarının,Heath'in ve savaşçısı Stark'ın yardımına her şeyden daha fazla ihtiyacı var...Ve maalesef Heath'İ ölümden kurtarayım derken kendi ruhunu parçalıyor ama buna karşın Heath'İ kurtaramıyor.Bakalım Zoey'e neler olacak?

7.KİTAP:YANMIŞ

Gece Evinde her şey karışmış durumda,Zoey'nin ruhu parçalandı ama bir yandan geri gelmek istiyor ama bir yandan da kırılmış kalbi ona engel olan ve diğer dünyada kalmasını istemesini sağlayan tek etken...Zoey hızla kayboluyor...Uğruna savaştığı her şey artık teker teker parçalanıyor...Arkadaşlarına geri dönüp dünyayı kurtarmak için seçmesi gereken yol artık sislerle kaplanmaya başladı.Onu artık tek kişi kurtarabilir.Stark.Vampir konseyi Starkı'ın Zoey'i kurtarabilmesi için ölmesi gerektiğini söylüyor...Sadece 7 gün var ve 7 gün içinde onu kurtaramazsa Zoey sonsuza kadar diğer dünyada kalacak.
Steve Rae de Zoey'e yardım etmek istiyor ancak onun da kendi sorunları var.Asi kırmızı çaylaklar ayaklanıyor ama bu sefer Steve Rae onlara engel olamaz.Bir bakıma erkek arkadaşı olan Dallas çok tatlı birisi ama kendi iyiliği için işlere burnunu çok fazla sokuyor.Ancak gerçek şu ki Steve Rae Zoey'i belki de bu durumdan kurtarabilir ama belki de onun dünyasını yıkma tehlikesi yaratan şey hakkında büyük bir sır saklıyor.
Afrodite gelince geleceği görmesini sağlayan vizyonları ile kutsanmıştı ama şimdi Nyx onunla kendi sesiyle konuşmayı tercih ediyor.Afroditin sadakati farklı yollarla sallanabilir ama şimdi zoey'nin kaderi dengede asılı duruyor...

Arkadaşlar bu seriyi tavsiye ederim ve tanıtımlar full bendendir çalıntı değildir canım çıktı yazana kadar Çok mutlu neyse size iyi okumalarrr
Star
Takılıyorum
Takılıyorum
Star

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedÇarş. Ağus. 25, 2010 1:22 am

House of Night Seriess Hayranlık besliyor ölürüm bu seri için paylaşım için çok sağol P.C Cast hayranıyımda
http://toloverufan.n-stars.org
Amu
Admin
Admin
Amu

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedÇarş. Ağus. 25, 2010 1:48 am

arkadaşım da 1. si vardı sanırsam Şaşırmış xD vampirlerle ilgili galiba zamanım olunca okuycam^^'
http://shugochara.forummum.com
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedÇarş. Ağus. 25, 2010 4:33 am

tavsiye ederim okuyun ama ben maalesef daha yanmışı alamadım gıcık oldum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşlarımdan dinliyorum artık neler olup bittiğini...ama tavsiye ederim okumalısınız.
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedÇarş. Ağus. 25, 2010 4:14 pm

bütün seriyi 2 haftada bitirdim xD
(bizim burda kitapçı yok bu nedenle çarşıya inmem zor oluyor anca alabiliyordum ktiapları
mükemmel ötesi bi kitap starkkkkkk [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
8.kitap çıksadda okusak xD
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedPerş. Ağus. 26, 2010 6:08 am

evet yaaaa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama ben 8. kitabı geçtim 7.yi daha alamadım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] para biriktiremiyorum yazın işte ne yapalım
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedPerş. Ağus. 26, 2010 2:40 pm

ikinci elden al xD
ben 5 liraya alıyorum xD
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedCuma Ağus. 27, 2010 1:29 am

onu da denedim ama kapış kapış gidiyo bulamıyorum kitabı maalesef [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] internetten sipariş edeceğim artık başka yolu yok
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedCuma Ağus. 27, 2010 1:29 pm

ehehehe Çok mutlu
bizdede kapış kapış gidiyo ama nedense kitapcı amcanın 1 numaralı müşterisiyim ayırttırıyorum xD
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedCuma Ağus. 27, 2010 7:57 pm

o zaman ayrıcalığın varmış [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedCuma Ağus. 27, 2010 10:48 pm

biraz ama sende söyle kesin alıcam ayırın de
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

~Gece Evi Serisi~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Gece Evi Serisi~   ~Gece Evi Serisi~ Icon_minicat_lockedC.tesi Ağus. 28, 2010 4:45 am

hmm teşekkür ederim canım deneyeceğim kesin Sevimli

~Gece Evi Serisi~
1 sayfadaki 1 sayfası