Shugo Chara Fan Site
Shugo Chara! Kart Oyunu 8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
Shugo Chara! Kart Oyunu 8cb51739
Shugo Chara Fan Siteye hoşgeldiniz!
Lütfen bu sevgi yuvasına katılmak için üye olunuz.
Shugo Chara Fan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shugo Chara Fan Site

Shugo Chara tanıtıtım ve fan sitesine hoşgeldiniz!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
SHUGO CHARA FAN SİTEYE HOŞGELDİNİZ!
İyi eğlenceler dileriz (=

Shugo Chara! Kart Oyunu

+5
Amu Hinamori
minako-chan
Hinamori Amu
Amu
amu_serena
9 posters
YazarMesaj
amu_serena
Takılıyorum
Takılıyorum
amu_serena

Shugo Chara! Kart Oyunu Empty
MesajKonu: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedSalı Tem. 13, 2010 4:02 pm

Bu oyunu az önce buldum. Oyunun açılması biraz uzun sürüyor. Bir yamuk köşeli dikdörtgenin içinde japonca yazılar, onun altında da yüklenme çubuğu (ben öyle diyorum) bulunuyor. Bu çubuk kırmızı olunca oyun yükleniyor. Karşınıza bir Shugo Chara resmi çıkacak. Bu resimde de yamuk köşeli dikdörtgenler içinde japonca yazılar var. Bunlardan ilk gördüğünüze tıklayın. Sonra Ran,Miki,Suu çıkacak ve sizde bu oyunda Amu'sunuz. Kartlar dağıtılıyor. Onlar ilk önce başlıyor ve hepsi 6 sayısındaki kartları atıyor. Sizde 6'ya yakın sayılı kartlarınızdan (5 - 7) birine tıklayın. Sonra tekrar sıra onlarda.. Onların da ne atacağı belli olmaz ama ya 4 ya da 8 atacaklardır. Sizde kendi kartlarınızdan orada bulunan kartların bir önceki sayılı veya bir sonraki sayı üstünde olan kartlarınızdan birini atın. Eğer birinde 10 sayılı kartta gelmiş ise sizin kartlarınızdaki harflerden önce gelenlerden birini kullanabilirsiniz. Elinizde uygun kart henüz yoksa Amu'nun üstündeki japonca yazıya tıklayıp pas hakkınızı kullanabilirsiniz.Yalnızca 3 pas hakkı var ve 4 kere kullanırsanız oyundan çıkarsınız ve sonuncu olursunuz.

Oyunun linki: http://www.gamefz.com/a.asp?id=3095
Amu
Admin
Admin
Amu

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedSalı Tem. 13, 2010 10:54 pm

çok saol bitanem =) harika bir oyun =)
http://shugochara.forummum.com
Hinamori Amu
Yeni üye
Yeni üye
Hinamori Amu

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedÇarş. Tem. 14, 2010 4:00 pm

10 üzerinden 7 veriyom çok güzel Hayranlık besliyor
minako-chan
Süper Moderatör
Süper Moderatör
minako-chan

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedPerş. Tem. 29, 2010 2:58 pm

paylaşım için tşkkrler çok çabuk bitirdim xD
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedPtsi Ağus. 23, 2010 9:11 am

hehe güzel oyunmuş ilk oynayışımda sonuncu,ikincisinde 3., üçüncüsünde birinci oldum şansa bak Çok mutlu
Star
Takılıyorum
Takılıyorum
Star

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedÇarş. Ağus. 25, 2010 1:19 am

kart oyunlarını pek sevmem ama gzl bir oyunmuş
http://toloverufan.n-stars.org
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedÇarş. Ağus. 25, 2010 4:29 am

Aaa onu belkemiyodum senden bak şimdi. Shugo Chara! Kart Oyunu 426800 O yönden zıtmışız ben bayılırım kart oyunlarına dolayısıyla bunu da sevdim zevkli bir oyun aslına bakarsan
Hinamori & Amu
Üye
Üye
Hinamori & Amu

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedÇarş. Eyl. 01, 2010 11:15 pm

Çok beyendim çok güzel bir oyun bu tür oyunları bende severim . Paylaşım için teşekkürler . Çok mutlu
Amu Hinamori
Otaku
Otaku
Amu Hinamori

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedPerş. Eyl. 02, 2010 3:21 pm

ay ben sana paylaşım için teşekkürler demeyi unuttum demi Kayan gözler paylaşım için sağol
HosHinaUtaU
Yeni üye
Yeni üye
HosHinaUtaU

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedCuma Eyl. 17, 2010 5:53 pm

pek fazla kart oyunu oynamam ama bu oyun çok eğlenceli Çok mutlu
Hinamori -- Amu
Yeni üye
Yeni üye
Hinamori -- Amu

MesajKonu: Geri: Shugo Chara! Kart Oyunu   Shugo Chara! Kart Oyunu Icon_minicat_lockedPtsi Ara. 20, 2010 6:49 pm

aynen bende pek oynamam ama shugo chara olunca oynayasım geldi teşekkürler https://2img.net/r/ihimizer/i/57907020091024125003.jpg/

Shugo Chara! Kart Oyunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shugo Chara Puzzle
» Shugo Chara Joker
» Shugo chara bomb
» Shugo chara piano
» Shugo Chara Merhaba